Kum Yerine Toprak(Acil)

Mehmet163727

Kedimin kullanmış olduğumuz kumu çok kötü kokuyordu bir de ev içindeyiz dayanamadım döktüm az önce farklı bir marka üzerinden de kum siparişi ettim kum gelene kadar 2-3 gün normal toprak kullanabilir miyim evimin bahçesindeki asma toprağını düşünüyorum acil cevaplarsanız

7 CEVAP

grsaras

Marketlerde satılan küçük paket kumlardan alabilirsin 2 3 gün idare etmek için iyidir.

Emirrckr

Bencede marketten alın bir paket.
Diğer kumunuz gelene kadar idare eder.
Bu zamanda dışarıdan toprak getirmek riskli.Parazit kapabilir.
Ayrıca özellikle kaka yaptığında kokuyu bastırmayabilir.
Birde patilerinin de tozlanması,topraklanması olası.
Tabiki bu saatte değil ama yarın sabah gidip marketten bir kum temin edin.
Hiç yoktan iyidir en azından temiz kum.
Öneri verirsem market kumlarında benim en memnun kaldığım Mırmır oldu şimdiye kadar.
Buna benzer aciliyet durumları oluşursa vs.onu alıyoruz.

Mehmet163727

Ilgilenen herkese teşekkür ederim yakınlarımda kum alacağım bir yer yoktu ama uzakta olsa Migrosa gidip oradan aldım kum

Mehmet163727

Kimse yok mu ?

Ahudr

Hicbir sey olmaz guzelce eleyin toragi ayaklarina batacak yabanci cisim veya böcek vs olmasin yeter ama koku sorunu onda da olur yani diger kumu koku yuzunden dökmüssünüz

Sevimcolak

Çok kötü kokar toprak ve parazit geçme ihtimali var

bskrkn

Topraktan parazit kapabilir,koku sorunu yaşıyorsanız koku gidericiler var active clean var mesela ben kullanıyorum koku engellemesi bayağı iyi ,kuma karıştırıyorsunuz bir iki çorba kaşığı yetiyor.