Kedim Ekmek Yemek İstiyor

Livavesade

Kedim surekli ekmek yemek istiyor nereye saklasam buluyor poşeti parcaliyor ekmek yiyor anlamadim neden??? tum kediler mi boyle

9 CEVAP

blue_hpood

çekmeyece veya açamayacağı bir dolaba ya da buzdolabına koyun, erişemez. hamur işi sağlıklı değil. bazı şeyleri canları çok istiyor, benimki de salatalık düşkünü, her akşam salata yaparken birkaç parça veriyorum, deliriyor salataya😅

Ketonmanya

Merhabalar.

Kedilerin tuhaf davranışlarına akıl sır erdirmek mümkün değil. :) Onlara bırakırsak kendilerine neyin zarar verebileceğini tabii ki de düşünmeden kafalarının dikine giderler. Tam da bu noktada sorumluluk, biz kedi ailelerine düşüyor. Evinizde kedinizin ulaşamayacağı noktaları en iyi siz bilirsiniz. O noktalardan birindeki yeni ekmekliğiniz şimdiden hayırlı olsun. :)

Bol patili günler diliyorum. :)

grsaras

Evet benim kedim de ekmeğin hastası hatta bir ara ekmek yiyeceğim diye o heyecanla ayağını incitmişti :D

grsaras

Bilmiyorum paso etçil olan bir canlı neden bir hamur işine bu kadar deli olur ki? Kediler çok garip hayvanlar.Ama ben çok nadiren küçük bir lokma veriyorum o kadar istiyor bari mahrum bırakmayalım :)

Butterfly88

Ulaşamayacağı yere koymaya çalışın, gerçi onlar bi yol bulup kaçırıyor ne isterlerse :). Arada bi verin sorun olmaz az olması şartıyla

mybabymars

Benimki de öyle maalesef. Daha 3 aylık yanında asla yemek yiyemiyoruz sürekli üzerimize atlıyor 😂

Livavesade

Aaaa neden böyleler acabaa çok garip :))

Sevimcolak

Yüksek ve kapalı bir yere koyarsanız erisemeyecektir hiçbir faydası yok çünkü gereksiz bir yeme karbonhidrat sonuçta

Livavesade

Cevaplariniz icin teşekkür ederim 🥰 kedilerimizin güzel kahramanları 🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️