Kısır Kedi İçin Malt Önerisi

grsaras

Tüy yumağı önleyici olarak Beaphar kullanıyoruz.Bir de kısır kediler için malt kullanmak istiyordum Vets Plus denedik ama kedim onu her kullandığında kusuyor.Farklı bir marka önerebilecek var mı kısır kediler için

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Doğru mu düşünüyorum bilmiyorum ama malt macunu zaten günlük bir gıdım verilen bir ürün, kısır kedilere özel olup olmamasının fark edeceğini pek düşünmüyorum. Kısır kediler için özel olan ürünler, kedilerin kilo almaması için özel formüle edilmiş ürünler oluyor, bu kadarcık macunla kilo alımının olmayacağı kanaatindeyim.

Bol patili günler diliyorum. :)

blue_hpood

suzionline web sitesine bakarsanız birkaç malt önerisi yazıyor.