Kedim Kustu, Değişik Miyavlıyor Ve Çok Halsiz Görünüyor

Berradogan

Normalde kedim arada kusar çok oyun oynamışsa ama kustuktan sonra hemen eski halini alır yine enerjik olur bugünde oyun oynadı ama kustuktan sonra bir kenara yattı ve değişik miyavlamaya başladı, ayrıca çok yorgun bakıyor

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Bence vakit kaybetmeden veteriner hekiminize başvurmalısınız. Sadece yorgunluk gibi çok önemsiz bir sebebi olabileceği gibi hayati önemde (zehirlenme gibi) bir durum da olabilir. Riske atmayın bence.

Bol patili günler diliyorum. :)

Sevimcolak

Bir şeyi yalamış olabilir mi, deterjan vs. yere damlamis olabilir örneğin, böyle bir durumda kusma köpüklü ve tahristen dolayı kanlı oluyor genelde bir de oynadığı şey top vs. yutmamistir inşallah yabancı bir cisim

kirke

yuruyusu normsl mi? normalde oldugundan daha halsiz, yere yakin yuruyor mu yada bi denge kaybi var mi? eger bunlar varsa kulaklarina da bir bakin akmis mi belki orta kulak iltihabi vardir. bas donmesinde dolayi kusar, halsiz olurlar gozleri dr oyle durur genelde