İç Dış Parazit İlaçlarını Veteriner Dışında Nereden Alabiliriz?

Asyakbdy

Merhabalar aranızda iç dış paraziti evde uygulayan var mıdır? İlaçları nereden alıyorsunuz? Teşekkürler

8 CEVAP

Reyaura

Ben iç parazit içinde dış parazit içinde damla kullaniyorum. Sürekli veterinere taşıyıp kedilerimide kendimi strese sokmuyorum. Veteriner size nasıl uygulucagina detayli bir şekilde anlatır çok kolay zaten ensesindeki deriye damlaticaksiniz.

Asyakbdy

Merakıma saygıyla cevap veren herkese çok teşekkür ederim! Çevremde çoğu kişi artık kendilerinin yaptığını söylediğinden ötürü sizlere de danışmak istemiştim tekrar teşekkürler :))

Baymeoww

Hayır.Bildiğim kadarıyla bu aşılar evde uygulanamıyor ve uygulaması yasak da.Zaten o aşılar satılmıyor galiba. O yüzden siz en iyisi veterinere götürün.

Salihaylmz

Veterinerden alıp kendim yapıyorum iç dış parazit uygulaması çok basit ve daha uygun oluyor

Kedimekim

Onlarin belli bir milimi oluyor kediye gore kilosuna gore veteriner ayarliyor dozunu ve bu dozu siz kendi kendinize belirleyemezsiniz

emrezrtrk

Bence veterinere gidin hemen hemen sizin satın alacağınız ürünlerin maliyeti ne kıyasla veterinerde de hemen hemen aynı tutacaktır hemde veterinerde bilinçli ve güvenli şekilde yaptororsiniz

Reyaura

Eskiden petshoplarda satilirdi yasaklandi. Artık sadece veterinerlerde satılıyor

Salihaylmz

Ben veterinerden alıyorum en doğrusu da veterinerden almak
Zorunda kalırsam eczaneden de alırım hayvan ilaçları satan eczaneler var bazı yerlerde