En İyi Kedi Maltı

Cemalchief

Merhaba, kedime hep gimcat kullandim ama farkli bir marka kullanmak istiyorum malt konusunda, tavsiyeleriniz nelerdir hangi malt size iyi geldi marka olarak, macun vitaminlerde dahil onerebileceginiz marka var mi(vets plus kedimde ishal yapiyor)

7 CEVAP

Mmtklndr

benim kedimde önceden Gimcat tüketiyordu 2 aydır Biofeline kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadık paketini elimde gördüğünde koşarak geliyor ☺️

blue_hpood

bence işe yarıyorsa değiştirmeye gerek yok, yine de fikir edinmek adına suzionline web sitesine bakabilirsiniz, birkaç malt önerisi var.

AyseMia

Maltın markasından önce en önemlisi içeriğinde yüzde kaç oranında malt ekstresi bulunduğu. Bu değerin %50'den daha düşük olmaması gerek, Gimcat'te bile daha düşük. Bu yönden sınıfta kaldı pek faydalı olmuyor haliyle düşük olanı da, yine kusmasına sebep oluyor. Alacağınız zaman ilk incelediğiniz yada satıcıya sorduğunuz bu olsun derim. Yavru maltlarında 37,5-40 aralığında bulunuyor mesela yavrular için pek gerekli olmadığı için.

Sinemsf

Hairlax vitasigna öyle bir firmanın veterinere sorun

LilaMiaLuna

Vetri Science derma hairball öneririm

Sevimcolak

Vetriline dental cleaning kullanıyorum epeydir kusma vs tüy çıkarma gözlemlemedim içeriğindeki kızılcık ve mikro gümüş hem diş tartarlarina hem ağız kokusuna da iyi geliyor.Zaman zaman da Miamor malt veriyorum

bskrkn

Gimcat zoovital ve trixie kullandım. Trixie en memnun kaldığım oldu malt oranı ve yağ oranı yüksek hiç kusma problemi yaşamadı kedim tadını da çok seviyor bağışıklık destekli olan çeşidi de var tavsiye ederim ben çok memnunum.