Tırnagı Kanadı

ozer2005

İyi akşamlar. Köpeğimin tırnağını keserken 1 tane tırnağı kanadı. Kanama 15 20 dk sürdü. Şuanda durdu. Herhangi bir kalıcı sorun olur mu ? Veterinere götürmem lazım mı ?

2 CEVAP

Sevimcolak

Geçmiş olsun.Uzun süre kanamış 15 20 dk az bir süre değil iyi ki durmuş kanama crystalin dr animal varsa bir miktar sıkabilirsiniz o kısma, bir miktar vazelin de kanama anında kanamayı keser aklınızda olsun, tırnağı keserken kedilerde pembe kısmı geçmeyin denir köpeklerde bunu görmek daha zor olduğundan ucundan kesin ki kanama riski olmasın

ozer2005

Sağolun, teşekkür ederim cevabınız için.