Yağlı Kuyruk

Sinemsf

Arkadaşlar kedimin kuyruğu yağlı kuyruktu siyah nokta tarzında o bölgede şeyler var. Bunu nasıl yolla çözebilirim?

4 CEVAP

blue_hpood

kısırlaştırarak:)

Sinemsf

Kısırlaştırmakla alakası nedir.

blue_hpood

kısır olmayan erkek kediler koku salgılar, bu koku da kuyruk ve hatta bazen sırt bölgesine de yayılır, buna da yağlı kuyruk sendromu denir. kısırlaştırmadıkça sorun tekrar eder. kısırlaştırılıp veteriner hekim uygun görürse yalnızca, altını çizerek söyleyeyim yalnızca o bölgenin traşlanarak yıkanması gerekir. yalnızca traşlatıp yıkatırsanız geçmez, koku salgılamaya devam eder. o bölge harici traş yaptırmayın.

Cemalchief

Evet kisirlastirinca kedimde gecti benim