Kedimin Gözüne Birşey Batmış Sanırım Ne Yapmalıyım

Cansukorkmz

Benden önceki sahibinde de aynı sorun yaşanmış aşı yapmislar

4 CEVAP

Zeynepnurk

Ne gibi bir şey batmış?

Cansukorkmz

Beyaz bir şey var gözünün içinde ama ne battığını bilemiyorum

Infernus

Kedi kumu gözüne kaçmış olabilir mi? Benim bebekler çok hareketli oldukları için çok haşin kazıyorlar bazen. Ara sıra denk gelirim hemen temizlerim. Siz beyaz diyiniz aklıma öyle bişey geldi. Aslında fotoğraf çekebilirseniz daha doğru şeyler söyleyebiliriz. Saçma olabilecek tahminlerden ziyade.

Cansukorkmz

Dursaydı eger cekicektim