Kedi İçin,Kaliteli Ve Güvenilir Göğüs Tasması*

Kjw

Kedim için tasma almayı düşünüyorum hatta bir kaç ay önce aldım bir tane ve memnun kalmadım...
Araştırıyorum sürekli ama tecrübeli kişiler varsa fikir almak istiyorum...Kağıt üzerinde her şey iyi gelsede
deneyimlemeden bilinmiyor birçok şey...

9 CEVAP

thecatlover

merhba bi şey sorabilir myiyim memnun kalmadığınız tasmanın adı nedir :) tasma arayışındayım ve ona göre bende sizden yararlanırım :))

bycatmiril

Aynen öyle ben zaten çok çıkarmıyorum ve o gibi durumlarda mutlaka box'ını yanımda götürüyorum ben memnunum açıkcası o geziyor ben peşinden gidiyorum öyle rahatça geziyoruz yorulduğumda veya gitmesini istemediğim yerlere gidecek olursa box'a koyuyorum başka tarafa götürüyorum. Aslında tamamen kedinizle alakalı bir durum ve olayları yönetme şeklinize bağlı ayarlanabilir tasmalarda benim işimi görüyor ama @eltarcin 'in attığı linkteki tasma şeklini önermiştim bende kıyafet şeklinde derken onlar ayarlanabilir tasmalara göre daha güvenilir görünüyorlar ve da daha rahat onlara bakabilirsiniz.

eltarcin

Easy Walk'ı önerebileceğimi söyleyemem. Benim almayın dediğim modellerin örnekleri var. O tasmalardan kolaylıkla kurtulabilir. Tabii kediden kediye değişir. Tarçın'ım hiç kaçmadı, ki öyle bir tasmaydı. Vücudu saran tasmalar kesinlikle daha iyi. Oyumu yine Trixie göğüs tasmasından yana :) @Kjw

eltarcin

https://www.***********.com/trixie-kedi-gogus-tasma-seti-24-42cm-1-20m-p-PTDBM41896
Bu linkteki tasma çeşitlerinden öneririm. Vücudu sarıyor ve kediciğin tasmadan kurtulmasını engelliyor. Memnun kaldığım bir ürün. Özellikle Trixie markası.

bycatmiril

Ben buradan aldım fakat kaçma ve çıkarma eğilimi olan bir kedi için hiç uygun değil..
En iyisi vücudu saran kıyafet şeklinde olan tasmalar ama mâlum onlarda biraz pahalı..

Kjw

@eltarcin Tasma için Trixie değil ama .********** üzerinde sipariş verdim,yine vücudu saran modellerden...Çok fazla seçenek var ve ben çoğu şeyi oradan aldım hepsinden de memnun kaldım teşekkürler...Zaten çoğu pet ürününü ucuza oradan getirip burada 2-3 katı fiyata satıyorlar...

Kjw

@thecatlover Katzen marka bir tasmaydı,esasen benim seçtiğim model gelmedi,sipariş verirken var görülüyordu ama kalmamış başka gönderdiler...Sadece evde takıp alıştırmak için olduğundan umursamadım,ölçüler ayarlanabilir olsa bile tam olarak oturmadı hiç,dışarıda asla cesaret edip takamam,içinden çıkmadı hiç ama ev ortamıydı sokakta ne olacağı belli olmaz...
https://urun.************.com/evcil-hayvan/katzen-kedi-gogus-tasmasi-reflektorlu-mor-334843185

Kjw

@eltarcin Bu tarz modellere bende bakıyorum ama tam karar veremedim, Bir çok yerde Easy Walk markası öneriliyor,Instagramda gördüğüm birçok kişi yurtdışı tabiki bu modelleri kullanıyor. Bilemedim bende şuan hatta baya indirim var :)

Kjw

@bycatmiril Açıkçası en sakin en uyumlu görünen kedinin bile kaçma eğilimi vardır,bir sese,bir böceğe,bir kuşa ani tepki verip elinizden kayabilir o yüzden kedim herne kadar sakin olsada %100 güvenmem imkansız...
Kıyafet şeklinde olanlardan almak istiyorum ama kıyafet sevmiyor ,tasma versiyonunu taktırır mı bilmiyorum...Kışın üşümesin diye kıyafette aldım ama sadece foto çekmelik giydirebildim:)
Ve fiyat önemli değil benim için sadece kaliteli bişey olsun istiyorum.