Nd Sahte Mama Olabilir Mi? - Fotoğraflı

Soyasoya

Merhabalar,

1 yaşındaki kısır kedime, yaklaşık 1 aydır ND markasının az tahıllı tavuklu-narlı kuru mamasını kullanıyorum. Mamayı P etlebi üzerinden satın aldım. Tanecikleri biraz pütürlü gözüküyor, orijinalliği konusunda bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum fakat yine de emin olamadım. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

6 CEVAP

Ahudr

Petlebide sahte ürün olacağını sanmiyorum ama ND mama kalitesini bozdugu icin paketin icinden ne çıkarsa şasırmayin derim ben.Diger aldiklarinizdan cok farkliysa birde farmina ile gorusup resim atip degisim talebinde bulunun isterseniz riske girilmez bu gibi seylerde

Cemalchief

Yok yok de de aynı mama var bende petlebiden aldım 1 kerede farminanin kendisinden almistim ikiside tipi boyle degil

AsumanAtilgan

Bende ayni mamadan kullaniyorum, resimdeki mamalarin goruntusu normal degil

Soyasoya

Arkadaşımdan teyit ettim, onun paketindeki tanecikler de böyleymiş. Kedimde bir olumsuzluk göstermese de içim rahat değil. Fakat hangi mamaya geçeceğimi de bilmiyorum, nature's variety somonlu kullanan var mı acaba ya da farklı bir öneriniz, teşekkürler cevaplarınız için

IIREMMM

Nature's variety çok övülen ve memnun kalınan bir marka geçebilirseniz harika olur aslında, bu marka ile ilgili instagramda humuslublog sayfasının inceleme gönderisi var oraya da bakabilirsiniz detaylı bilgi edinmek için,ama N&D markasından çok daha iyi yani

Ahudr

Ben yeni aldim natures somonluyu ilk basta biraz ödül mamasi gibi vermistim bir iki kere bayildilar ama tabaklarina eski mamayla karistirip koydum biraz yediler sonra yemediler bir daha mecburen kaldirdim ben de