2 Kedi Önünde Sonunda Alışır Mı?

suleren

Anket

Evet, alışırlar
(5 oy)
Hayır, alışmayabilirler
(3 oy)
Toplam (8 oy)

Eviniz küçük, odaları ayırma yöntemini pek gerçekleştirmiyorsanız. Yavru kedi oyuncu 2-2.5 aylık erkek, yetişkin kedi sakin 4 yaşında kısır erkek. Pati atma, tıslama, birbirlerini kovalama mevcut denk geldiklerinde. Tavsiyelerinize de açığım, teşekkürler şimdiden.

3 CEVAP

suleren

Teşekkür ederim cevabınız için. İlk kedimle de aram açıldı en çok ona üzülüyorum:( umarım sarmaş dolaş oldukları günleri de en yakın zamanda görürüm.

Eylem_Ozdemir

Benim kedim 2,5 yaşında erkek, kısır. Sokakta bulduğumuz daha gözleri açılmamış olan yavruyu zar zor kabul etti 2. haftasında. Onun dışında hiçbir yavruyu kabul etmedi ne yöntem denediysek olmadı başaramadık. Ama arkadaşımın kedisi dişi 2. kediyi aldı ve eve getirdiği an anlaştılar hiç sorunsuz direkt arkadaş oldular. Anladığım kadarıyla kedilerin karakteriyle alakalı bir durum bir süre sürtüşmeler yaşanır sonra uzlaşırlar diye tahmin ediyorum. Umarım sorunsuzca alışırlar :)

Yelizthecat

Benim kediler bir yıl oldu alışamıyor. İnşallah sizinkiler alışır