Acil Bakar Msınız

dudukiz

kedimle yolculuktayız aşırı hızlı nefes alıp veriyor bu onu nefes almada zorlar mı yorar mı çok üzülüyorum

5 CEVAP

Sevimcolak

Dili dışarda hızlı hızlı nefes alıp veriyorlar yolculukta, stresten yapıyor vardiginizda da bir müddet daha yapacaktır bizimki arabaya bindiği an başlıyor daha yola çıkmadan.Gidince suyunu yerini bulamaz görmesini sağlayın

Sevimcolak

Yoldayken parmağımı ıslatıp ıslatıp diline degdiriyordum kutunun üstten açılma bölümü vardı işe yarıyordu

Cennet29

Stresten ve susuzluktan yapıyorlar. Keşke stres azaltıcı ürün falan kullansaydınız

Cngzhn

Stres , aliskin degilse

oslo

ben de kedimle ilk yolculuğumda böyle olmuştu, mümkün olduğunca az hareket etmesini/sallanmasını sağlayarak uyumasını bekleyin ben öyle yapmıştım bir de arada çantadan elimi sokup sevmiştim