Kedi Kumu Önerisi

nomennescio

Merhabalar, piyasanın -malum- en iyi markası olan EverClean'e olan bağımlılığımı bitirmek istiyorum. Benzer kalitede önerisi olan olursa çok memnun olurum.Van Cat'in karışık ihraç fazlası ürününü denemiş olan varsa da fikrini almak isterim.... Van Cat'i bir kez denedim ancak bir yıl geçti üzerinden. Bazı markaların zaman içinde performanslarını bozduklarını da görüyorum. Ever Clean hiç tozlanma yapmıyor derken tuvalete yerleştirirken toz miktarının arttığını, güçlü bir sabun kokusunun peydah olduğunu farkediyorum. Teşekkürler.

2 CEVAP

blue_hpood

çam peleti denediğimden beri bentoniti bedava verseler kullanmam. kendi kendime yaptığım eziyete anlam veremiyorum, toz yok, her yere doluşan küçük kumlar yok, tavsiye ederim. ben bigcat kullanıyorum, natural bastet de denedim, kokusu daha yoğun olduğu ve fiyatı daha pahalı olduğu için vazgeçtim, bigcat’ten devam.

nomennescio

Teşekkürler vaktiniz için. Topaklanma ve kokuyu hapsetme durumu nasıl oluyor çam peletinde? Temizlik açısından zorluyor mu sizi?