Köpeğim Çok Zayıf Gün Geçtikçe De Zayıflıyor, Mama Yemiyor, Ne Yapmalıyım?

OdinAylin22

Köpeğime kullandığım mamalar proplan somonlu, nd morina balıklı ve portakallı. Bu mamaları çok zor yiyordu. Artık hiç birinş yemiyor. Kuzulu yaş mama seviyor. Sürekli verince ishal oluyor. Günde yediği mama tanesi sadece 10. Ne yapmayalıyım, hangi mamayı kullanayım? Ödül olarak reflex ördekli ödül maması veriyorum haftada 1-2 kere. Onu çok seviyor.

1 CEVAP

blue_hpood

bu kadar iştahsızlık normal değil, hekime danışın. gerekirse kan tahlili yaptırın. bir sorun olduğu kesin.