Kedilerin Kusmasının Sebebi Üzüntü Olabilir Mi

Quenmelis

Arkadaşlar selam, kedim babama aşırı düşük ve babam her sene tatile gittiğinde çok üzülüyor. Geçen sene de babam gittikten 1-2 gün sonra gece baya kusmuştu ve bu sefer de aynı şey oldu sizce tesadüf mü yoksa gerçekten üzüntüden olabilir mi

3 CEVAP

Merhaba acaba tüy yumağı kusuyor olabilir mi? Malt kullanırsanız bu durum geçecektir ama tüy yumağı değil normal kusuyorsa veterinere danışabilirsiniz.

aslihan_e

Kediler depresyon yaşadıklarında yemek yemeyi bırakabiliyor. Safra kustuysa anlayabilirim, aç kalıp kusmuş olabilir ama mama yiyorsa ya da kusmuğunda mama varsa üzüntüyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çok aşırı bağırırsa da kusabilir ama öyle durduk yere üzülüp kusmuyorlar.

blue_hpood

yaz günü sağdan soldan böcek yemiş olabilir mi?