Kediler Stresten Çiş Kaçırır Mı

Busraaad

Merhaba, kediler stresten çiş yaparmı?
sabah kalktığımda kedim uyuyordu tuvaletine girdi çıktı 15 dk yanından ayrıldım evde ses oldu korkup odaya kaçtı Kolidorda çok az çiş kaçırmış

4 CEVAP

Cennet29

Korkunca yapabiliyorlar. Evde ani sesler yapmayın oda bu paniklemeyi alışkanlık haline getirip ürkekleşmesin yoksa en ufak seste saklanmaya çalışır

Ketonmanya

Merhabalar.

Evet, kaçırırlar. Annemin kedisini veteriner hekime götürmek için box'ına her koymaya çalıştığımızda evin içinde koşuştururken çiş kaçırıyor altına. Korkacak bir şey yok yani.

AsumanAtilgan

Evt cikarir, kedimi veterinere goturdugumde, hap yuttururken genelde isiyor benim kedim de

Emirrckr

Evet kaçırırlar,benim büyük kızım da her veteriner ziyaretinde boxtan çıktığı an çişini yapıyor maalesef..