Kedim Her Gün Kusuyor

grsaras

Kedim son zamanlarda istisnasız her gün mama kusuyor içinde tüyde oluyor ama her gün olması doğal değil bence.Bunun sebebi nedir mamadan olabilir mi Royal Canin Kitten Sterilised'den ProPlan somonlu mamaya geçiş yapmıştık paket bitmek üzere.Veya farklı bir sebep midir

2 CEVAP

gozdeyilmaz

Çim falan yiyor mu ayrıca malt kullanıyor musunuz? Farklı bir sebepten bizde kusma yaşadık ama süreci veteriner kontrolünde atlattık kedilerin sürekli kusması onlar için çok kötü bir durum. Ayrıca röntgenle baktırmanızı da öneririm bir şey yutmuş olabilir, mamasını yerken kırıyor mu yoksa bütün mü yutuyor?

Ahudr

Hergun kusuyor derken kac gundur kusuyor peki bir gun hergun yedigi mamayi kesip farkli mama vermeyi denediniz mi ona ragmen yine de kusuyorsa veterinere goturun baska mama yediginde kusmuyorsa mamadandir zaten