Belediye Ev Kedilerini Muayene Ediyor Mu Veya Çekap Yapıyorlar Mı

Dmr_meri

Merhaba arkadaşlar dün veterinere götürdüm kedimi yıl da bir çekap yaptırın dediler fiyatını bana çok pahalı geldi acaba belediyeler ev kedilerine çekap yaparlar mı

3 CEVAP

tabiii yapar😂😂😂 hatta bunu yapan belediye bulun hepimiz oraya taşınalım. şaka mı yapıyorsunuz türkiye’de böyle bir hizmet olabilir mi? belediye hayvan öldürür, toplar, barınaklara atar falan sadece😤

Emirrckr

Hiç ama hiç zannetmiyorum.
Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi daha sokak canlarına düzgün bakamıyorlar da ev kedilerini mi muayene edecekler?
Zaten garip bir şekilde belediye barınağında çalışan personel vb.hayvan düşmanı gibiler.Yazık gerçekten.

Dmr_meri

Dedikleriniz doğru pek bilgim olmadığı için sormak istedim teşekkür ederim ikinize de