Kedim Isırmaya Başladı

Merhaba, kedim 2 aylık ve son 2-3 gündür ısırmaya başladı oyun oynar gibi. Fakat bu ısırıklar "Hayır" ikazı vermeme rağmen durmuyor. Sürekli elime, koluma zıplayıp atlıyor ve ısırmaya başlıyor. Elime kolanya sürdüm yine de atlıyor. Oyun istiyor olabileceğini düşündüm fakat bu ısırıklar ufak ısırıklarla başlayarak sert ısırıklara dönüşmeye başladı. Oyun oynatıyorum zaten, beraber oynuyoruz fakat yine de her gün böyle yapmaya başladı. Daha fazla mı oyun oynatmalıyım?

1 CEVAP

Reyaura

Her sevdiginizde isirmaya çalışacaktır her isirma teşebbüsünde oyuncagina yonlendirmelisiniz benim kedimde ayagimizi elimizi kolumuzu isiriyordu sürekli oyuncaklara yönlendirerek bu huyunu azalttik. 5 6 aylik oldugunda tamamen birakti isirmayi. Dişleri kasindigi için surekli birşeyleri isirmak isticektir buyuyene kadar sabarli olmalısınız.