Kedi Kumu Önerileri

Diremmm

merhaba. yaklaşık 4-5 yıldır ince taneli pisi pisi kedi kumu kullanıyoruz. ancak son zamanlarda fiyatı bayağı bir arttı. daha uygun fiyatlı beğendiğiniz aşırı tozutmayan kedi kumu önerilerinizi alabilir miyim 😊

10 CEVAP

_aleykmsl_

reflexin aktif karbonlu kumu ve feles kumu öneririm ben ikisinide karıştırıp daha çok verim alıyorum

erhan354

Natural bastet kedi kumu kullanabilirsiniz, fiyatı bütçenize uygun ise. Soruda belirttiğiniz kumdan daha pahalı da olabilir o kumu bilmiyorum

Kokostar

Merhaba lindocat önerebilirim şuan ********da 10 lt 75
https://ty.gl/qv1ei3rn6e
[Bunun üzerine tıklayarak bakabilirsiniz ]

Kokostar

Yazdığım internet sitesi sansürlenmis neden bilmiyorum reklam algıladı galiba siz linke tıklayarak siteyi görebilirsiniz

blgdmryrk

Magicsand aktif karbonlu olanı kullanıyorum zaten bu segmentte olan tüm kumlar tozutuyor çok pahalı olanlara da gücüm yetmez kokuyu güzel hapsediyor

Cennet29

Feles
Bastet
Sandy aktif karbon

Realbadvroken

Lumpysand aktif karbonlu ince taneli kedi kumunu almalısın kesinlikle tren#yol da satılıyor 20 litresi 166 lira falan siyah kum ve sıfır koku okadar iyiki kesinlikle koku yapmıyor

Coconutbey

Bastet çok güzel

Lucky0

natural bastet kedi kumu bende yeni kullanıyorum fikirlerim güncel dağılma oranı çok yüksek ama paspas la kolay bir şekilde hallediliyor tozutması hiç yok topaklanma iyi koku biraz var ama koku gidericiyle çözülür

Mmtklndr

Kedim için reflex ‘ in aktif karbonlu kumunu kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım