Havalar Sıcaklayınca Kediler Daha Az Mama Yer Mi?

dilanbulent

Kedim birkaç gündür eskisine oranla çok az mama tüketiyor. Mamasını sevmese bunu tepkisiyle sürekli miyavlayarak falan belirtir diye düşünüyorum. Havalar sıcaklaşınca kediler daha mı az mama tüketirler bilgisi olan var mı?

5 CEVAP

user031202

Aynı durum bizde de var koyduğum an biten mama şimdi kabında duruyor ben de sıcaktan olabileceğini düşündüm

blue_hpood

evet, daha az tüketiyorlar, su tüketimleri de artıyor.

dilanbulent

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Ben de şaşırdım acaba mamasıyla alakalı bir problem mi var diye, mama değişikliği yapacaktım az kalsın. Ama yani mamayı sevmese bir şekilde tepkisini belli ederdi sonuçta. Teşekkürler cevaplarınız için

Minminik

bizimkide qzayiyor bende mamayi sevmemesine bagliyordum ama yas mamayi hupletiyor onda azalma yok

Dmr_meri

Sıcaktan da olabilir bir rahatsizligi da olabilir bence bir veterinere götürün çekap çektirin bir baksınlar