Kedimi Evde Tek Bırakabilir Miyim

nisaeroglu

3-4 günlüğüne sehirdısına çıkmam gerekiyor ama kedimi yanıma alamıyorum o yüzden evde bırakacağım. gün icinde arkadasım kontrol etmeye gelecek maması suyu ilgilenmesi vs halledicek. daha once de böyle birkaç gün idare etmistik bir sorun cıkmamıstı. bu konuda önerileriniz veya uyarılarınız var mı

2 CEVAP

Diremmm

merhaba. suyu ve mamasını birkaç kaba farklı yerlere koyabilirsiniz😊 oyuncaklarında ipli şeyler varsa onlara dikkat edin dolanmasın bir yerlerine. birde tırnaklarını kesebilirsiniz takılırsa canı acımasın.

Emirrckr

Arkadaşınız gelip ilgilenecekse içiniz rahat olsun.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tehlikeli oyuncak varsa bırakmayın yine ev içerisinde de tehlikeli şeyler varsa ortadan kaldırın yeterli olur.
Mamasını ve suyunu zaten arkadaşınız tazeleyecektir.
Birde geldiğinde biraz olsun oynatırsa canının sıkılmasınında önüne geçmiş olur.