Acil Önemli Kedim Poşet Yedi

Misa1205

Kedim ben evde yokken poşetin küçük bir kısmını yemiş.Yerken görmedim fakat Kakasını yaptı ve poşetin birazı çıktı birazı poposunda kaldı. Poposundan çekmenin sağlıksız olduğunu bildiğim için ellemedim ama hala kakasını yapmadı ve poşetin ucu poposunda duruyor. Sabahtan beri gözlemledim yeme içmesinde sıkıntısı yok, halsizlik de yok oyun oynuyoruz sabahtan beri. Ne yapmam gerekir? Kakasını yapmasını beklemelimiyim yoksa direkt veterinere mi götürmeliyim? İnternetten arastırdığımda dışkısından atabileceği yazıyordu ama emin olmak istedim.

2 CEVAP

pablopicasso

Veterinere götüremeyecek durumdaysanız; Kesebileceğiz gibi ise kesmenizi öneririm. Ve 1/2 oranda zeytinyağ içirin. Maltı da artırın.

veterinere götürün, başka hiçbir tavsiye doğru olmaz..