Acil Yardım. Kirmizi Kusma !

SzgnAtk

Kedim çok nadir bir kaç kez kisti ama bugün düğün için evden bir kaç saat uzaklaştık her yere kusmuş. Yarın acil veterinere götüreceğim ama sizden yorum alabilirsem içim rahatlayacak . Scotish blue point 1 yaşında dişi mama olarak tahilsiz ND ile beslendi aşıları tam .
Fotoğraftaki kusmuk ne anlama geliyor içinde kırmızı kırmızı et gibi kan gibi parçalar var

3 CEVAP

SzgnAtk

Merak edenler için gelişmeleri sonucu yazıyorum. Veteriner hekimim kan tahlili yaptı ve kanında enfeksiyon varmış. Serim bağlandı içine kusma önleyici ve antibiyotik koyuldu. Evde tedavi devamı için probiyotik toz ve sıvı gıda takviyesi verildi. Günde iki defa olacak şekilde antibiyotik tablet verildi. Cok şükür sağlı yerinde kedimin. Doğru teşhis ve tedavi ile basit şekilde atlattık

tengrist

Çok geçmiş olsun♥ :(

Suraemir

Birşey yemiş olabilir siz yokken