Kedimin Yaninda Cam Kirildi

livicarmen

kedimin kafasina cam dustu sonra yanina dusup kirildi ama o anda hizlica kacti bir sey oldu mu anlamadim su an bir sey yokmus gibi gorunuyor ama anlamadim sizce bir sey olmus mudur asiri tedirginim

2 CEVAP

blue_hpood

ben artık ikna oldum, biri oturup dalgasına yazıyor bunları. kardeşim, beyin kanamasına kadar yolu var bunun, kaptığınız gibi hekime götürmelisiniz, biz ne kadar şiddetli düştüğünü, ne kadar aşır bir şey düştüğünü nereden bilelim?

livicarmen

kafa travmasi gibi seyleri bilmedigim icin sormustum neyse ki sizin kadar saldirgan yanit vermeyen kisiler sayesinde ogrendim ve veterinere goturdum bir seyi yokmus yinede tesekkur ederim yanitiniz icin oturup dalgasina yazmiyorum bunla ugrasicak biri degilim