Bu Şişlik Ne Olabilir?

Lactantius

Merhaba arkadaşlar, az evvel Bambina'yı (dişi kedi, 4 buçuk aylık) severken elimle yokladığımda sağ alt bacağına yakın bir yerde, derinin altında cevizden küçük bir şişlik olduğunu farkettim. Yarın veterinere gideceğiz ancak merak ediyorum; kedinizde bu türden bir şey gözlemlediniz mi? Elbette yarına kadar deli gibi araştırıyor olacağım. Fıtık mı, yağ bezesi mi, nedir bu kitle ? :( İlginiz için teşekkür ederim.

17 CEVAP

Lactantius

Aşılar için yanlış yazmışım. Karma 1 ve 2, Lösemi 1 ve 2 son olarak da kuduz olacak.

Kedimekim

Losemi asisi tehlikeli bir asi ben kedime yaptirmadim veterinerimin bana anlattigina gore yapilan verde tumor olasabiliyormus eger igne tam sislik yerinden yapildiysa boyle bir durum gelismis olabilir. Umarim kotu bir durum yoktur