Kedime Hangi Mamayı Vermeliyim İşin İçinden Çıkamiyorum

keremozsoy

Arkadaşlar merhaba. Kedim kamil 9 aylık kısır bir erkek. Sarman tekir. Vermediğim mama danışmadığım insan veteriner pet shop kalmadı ama her kafadan başka bir ses çıkıyor, haliyle ne yapacağımı şaşırdım. veterinerimiz unique mama tercih etti onuda kullandım ama herkes o mamamnın kötü bir mama olduğunu söylüyor. Şuan bravery kullanıyorum ama fazla tüy dökmeye başladı. Tekir kedi bakanlar bana lütfen mama önerisinde bulunabilirmi? Aradığım şey kedim için hem kaliteli hemde sağlığına zarar vermeyecek lezzetle yiyeceği bir mama. Teşekkür ederim

2 CEVAP

Cemalchief

Unique mamayi ozel olarak mi verdi ornegin sindirim sorunu deri sorunu vs yok duz olarak mi? Unique butcesinde daha kaliteli mamalar var acikcasi kendini bence tam kanitlayabilmis bir mama olarak gormuyorum, ustune foyatida pahali onun yerine kanitlamis olan kendini virbac vet mamalasi kullanilabilir fiyatifa acikcasi pahali degil bence, eger paralende mama alacaksanizda acana orijen nd hills proplan bunlar iyi mamadir

Cemalchief

Bu arada kullandiginiz mama guzel