Arkadaşlar Rahatsiz Ediyorum Ama Ben Ailece Bakmak Uzere Bi Kopek Sahiplenmek İstiyorum 05467279071

Xamettxx

Arkadaslar ben bi cocuk babasiyim evde daha once bakmis oldugum hasta bi sokak kopegim vardi fakat oldu ama artik bi doberman yavrusu veya dogo yavrusu ariyorum rot da olur lutfen yardimci olursaniz sevinirim 05467279071 lutfen yardimci olun whatsaptan resim atarsaniz sevinirim

1 CEVAP

aleyn

yuva arayanlar kısmına bakarsanız daha iyi olur sahiplendirme ilanları oradan veriliyor.