Sokak Canları İçin Paw Paw Mama Nasıl

Esraokur35

Merhaba fiyatı çok uygun ürünün baya da beğenilmiş ama bir kaç kediler yemedi yorumu gördüm kullanan var mı paw paw markasını ve hangisini önerirsiniz

5 CEVAP

selinay41

ben denedim çoğu kedi yemedi aç olanlar bile düzgün yemedi onun yerine aynı fiyatlarda mercy markasını öneririm 10 kg somonlu olanı 360 TL civarı ya da bonnie,King gibi markalar da var uygun fiyatlı

salihaondag8

Mercy enjoy econature bunların hep tavuklu yetişkin olanını kullandım bütün kediler severek yiyor içeriği güzel kaliteli uygun fiyatli mamalar deneyin derim ve bir sıkıntı yaşamadım öneririm dediğiniz marka çok kötü ve kedilerin hiçbiri severek yemiyor hiç onermem onun yerine bunları öneririm hepsini kullanıp deneyimledim🤗inşallah faydam olur ve severek yerler alırsanız diyorum

salihaondag8

Bir tık düşük fiyatlı yine severek yedikleri içeriği güzel kaliteli bir mama olarak yetişkin tavuklu cool Cat marka onuda deneyebilirsiniz bir sıkıntı yaşamadım öneririm onuda bütün hepsini trend yoldan aldım bulabilirsiniz

HaydutveNazli

Micho mito econature reflex daha iyi mamalar

Cennet29

Paw paw, goody, cool cat.
Sokak pek sevmiyor. Ama mitoya aşık hepsi. Econature balıklıda seviliyor birde reflex balık.