Kedim Yaz Geldiginden Beri Durup Dururken Patisini Silkeliyor

livicarmen

kedim yaz geldiginden beri durup dururken patisini silkeliyor patisinde su flnda olmuyor anlam veremedim veterinere sordum o da bi anlam veremedi size sormak istedim sizce neden yapiyor

6 CEVAP

somnium

Benim önceki kedim de bu hareketi yapıyordu. Kediler, patilerinden terliyor. O anlarda patilerine dokunursanız hafif nemli olduğunu fark edersiniz. Evinizi düzenli havalandırabilirsiniz. Ve kedim için biraz hafif soğuk sulu kaba top oyuncağını atmıştım. Hem patileri rahatlıyordu hem de serinleyerek oynuyordu. Bunu deneyebilirsiniz.

livicarmen

cok tesekkur ederim cok rahatladim onerinizi denicem

yalıyor mu patisinin içini ağzıyla kurcalıyor mu acaba? bi inceleyin isterseniz benimki de bi silkeliyordu kurcalamaya başladı baktım yara olmuş bir ön patisinin bi tırnak yastığı şiş arka patisinin içi kırmızı yara yapmış :( yaz gelince mahvoldu bir de şehir değiştirdik burası daha sıcak ev gündüz yemek yiyemiyor pek gece serinliğini bekliyor yavrum.

kirke

benimki de sinirden, stresten yapiyor onu (psikolojik sorunlari var cocugumunn 🥲🥲)

livicarmen

cok gecmis olsun baktim ama yara falan yoktu bu aralar daha dikkatli gozetliyim

livicarmen

cok gecmis olsun umarim en kisa zamanda sagligina kavusur😔💗