Kedimin Dışkısı

_Max_

Kedim yukar kata böyle bir dışkı yapmış ne anlama geliyor Kedim 1 hafta önce sokağa kaçmıştı 2 gün kaldı geldiğin de kafasın da yara var dı şuan dudağının iç kısmına dığru da yara var batikon sürüyorum yemek yemiyor su içmiyor ona patates haşladım ezdim temiyor balık haşladım olmadı yemek yemiyor onla alakalı olabilir mi ?

3 CEVAP

Zeynepnurk

Veterinere götürmekte fayda var hastalanmış olabilir. İyileşir inş.

emine64

Hastalanmış kediniz yemek yemiyorsa iyi değil acil Vet götürün

bsecnl

kanlı ishal olabilir acil veterinere götürün fotoğrafıda gösterin