Beşiktaş Veteriner/ Kedi Kusması

patiirma23

Merhaba, kedim 4 yaşında onu ilk bulduğumuzda düzenli götürdüğüm veterineri taşınınca değişmek durumunda kaldım şimdi beşiktaş civarı bi kaç yer denedim ve hiç memnun kalmadım önerebileceğiniz veteriner var mı? Tüy yumağı 2 kere kusunca veteriner ilaclı alerjik bi royal cannin mama vermişti 1 tertip kullandı N&D ve Brit aldım onun bitmesine yakın 2 gündür karışık yiyor ama eski ilacli mama bitmek ûzere. Veterinere götürmeli miyim

2 CEVAP

bsecnl

tüy sıkıntısı için malt verebilirsiniz. kusmak yerine dışkısından çıkarır tüyü

deniz_berkan

etilere götürebilirseniz iyi bir yer önerebilirm ? ben beylikdüzünden etilere geliyorum