Acillll Yardım

Ozgeeee1

Merhaba dün kedim terramcyn krem yemiş kremde diş izi olduğundan sonradan fark ettim hiç beklemiyodum böyle bişryi yemeisni bugün karma aşıya götürdüm bir sorun yok gibiydi ama şuan kusuyor napmam gerek mama yiyor ama bugün 2 kez kustu bişey olur mu

2 CEVAP

blue_hpood

2 kez kusması pek hoşuma gitmedi, ne kadar miktarda yedi? veteriner hekiminize mesaj gönderin bence, acil durumlarda dönüş yapıyorlar.

Ozgeeee1

Durumunda bişeu yokmuş sorun olmadı teşekkürler yanıtınız için