Kyüshü Köpek İstiyorum Türkiyede Varmı ?

Foxsnow

Kyüshü Köpek hastasıyım gerçekten istiyorum taa japonyada eğer türkiyede varsa lütfen beni bilgilendire bilirmisiniz.

6 CEVAP

lenahmet

Akita olarak bakarsanız bulabilirsiniz

lenahmet

Akita olarak bakarsanız bulabilirsiniz

mileycyrus

Akita o köpeğin aynısıdır. Eğer bulamazsanız ondan almanızı öneririm.
http://www.alalimsatalim.com/Evcil_Hayvanlar_Kopek_Akita_inu_ilanlari_W0QQcatidZZ2636
Burdan bakabilirsiniz

yorkshia_gsd

kyushü ırkı var evet. ben gördüm.

Foxsnow

Akita İnu Daha Kıllı Görsel olarak benzeselerde kesinlikle karkater oalrak benzemiolar çünkü akita inu daha bekçi bir yapısı vardır yabancılardan fazla hoşlanmazlar inatçılardır o yüzden eğitimleri zordur

bir arkadaşımın vardı çaldılar