Kedim Kendine İyi Gelen Mamayı Beğenmiyor

grsaras

Kedim royal canin kullanıyordu ama pro plan somonluya geçmiştik onun tadını daha çok seviyordu ama pro plan ona iyo gelmiyor royal canin iyi geliyordu ama beğenmediği bir mamayıda önüne sunmak istemiyorum ne yapmalıyım

1 CEVAP

blue_hpood

her gün gerekli aktiviteyi yaptırdıktan ve yorduktan sonra her öğün önüne koyup 20 dakika içinde kaldırmalısınız. en fazla iki öğün dayanır. kedinizin keyfine göre mama değiştirirseniz işiniz zor, istediğini yiyene kadar sizi uğraştırır. ben rc veya proplandan ziyade bir de n&d, taste of wild gibi mamaları denemenizi öneririm.