Nolur Yardım Edin

Mustafa_42

Kedimin patisi çok şişti hiç bişey yapamıyorum gözümün önünde ölücek resmen veterinere gidemiyorum eczaneye falanda çaresizim nolur bişey deyin patisine dokununca kızıyor çok fazla şişti

13 CEVAP

blue_hpood

dua etmekle olmaz, hekim görmeli. götürün, fiyatta yardımcı olmalarını isteyin, hiçbir şey yapamıyorsanız taksit yapmalarını isteyin, çoğu veteriner yardımcı olur zaten. enfeksiyon antibiyotikle tedavi edilir, biz buradan bir şey yapamayız.

blue_hpood

enfeksiyon yayılırsa bacağını kaybetme riski bile var, o da hekime yetiştirilse. yetiştirilmezse ölme riski var. enfeksiyonun durumunu bilemiyorum fakat ciddi gibi. fiyatın önemi yoksa taksi tutup götürün, anladığım kadarıyla durumu ciddi

aslihan_e

Issız adaya mı düştünüz yani, oraya nasıl gittiyseniz dönüşü de vardır mutlaka. Belediyeyi arayın onlar götürsün bari kediyi.

Mustafa_42

Veterinere götürdüm arkadaşlar durumu iyi

blue_hpood

patisine ne oldu? niçin ölecek?

Mustafa_42

Çok şişti yarası vardı iltihaplanma olmuş elimden hiç bişey gelmiyor üzgünüm

AsumanAtilgan

Veterinere goturmeniz gerek

Mustafa_42

Götürebilseydim hemen götürdüm ama malesef öyle bir imkanım yok dua etmekten başka elimden bişey gelmiyor

selinay41

belediye veterineri yok mu yakınlarda oraya götürün

Mustafa_42

Fiyat önemli değil ama ıssız biryerdeyiz araba yok o yüzden sadece bekliyorum

Cennet29

Duayla olacak iş mi? İsteseniz bi yolunu bulursunuz mutlaka. O hayvanın acı çekmesini izleyemezsiniz

Mustafa_42

Veterinere götürdüm arkadaşlar durumu iyi

Mustafa_42

Veterinere götürdüm arkadaşlar durumu iyi