Sokak Kedilerine Aldığım We Cat Markalı Mamayi Yemediler

Cattoscarr

Petshoptan uygun fiyatlı mama almak istedim kg 50 TL idi aldım ama sevmediler evde kedi baktığım için bütçem okadarina yetiyor onerbileceginiz sokak kedilerinin seveceği bir mama var mi

2 CEVAP

selinay41

King,bonnie,mercy

salihaondag8

Mercy econature enjoy cool Cat hepsini denedim çok severek yediler herhnagi sağlık sorunu olmadı içeriği güzel uygun fiyatlı ve kaliteli bence deneyebilirsiniz yine sırayla sıraladım en çok beğendiklerini ilk olarak en çok enjoyu sevdiler sonra econature sonra mercy en sonda cool Cat hepsinin sadece tavuklusunu denecim ama diğer çeşitlerini seven kedilerde oluyor karar sizin 🤗