Karaciğer Ve Böbrek

Kedi_annesi

Arkadaslar merhaba kedimin karaciğer ve böbrek değerleri kötü geldi cok endiseliyim ilac kullaniyoruz suan organ yetmezliği icin duzelme sansi var midir surec nedir yalvarırım bilgisi olan yazsın cok kotuyum

2 CEVAP

Cennet29

Mrb çok geçmiş olsun belirtiler neydi acaba? Bizde kedi sahipleri olarak bilinçlenelim

Birkedi8

Merhaba kediniz nasıldı oldu? Aynı problemleri biz de yaşıyoruz. Alb 27-45 arasında 23.87 çıktı. Alt 20-100 arası 272 çıktı. Tbıl 0-10 arası 230 çıktı. Üre 3.60-10 arası 30 çıktı. Crea ise 27.141 arası 167 çekti. O kadar endişeliyim ki anlatamam size çok korkuyorum :( bir hafta antibiyotik kullandı şu an sadece kd mama ve vetqom karaciğer şurubu kullanıyor 11 eylülde yeniden test yapılacak ve her şey o zaman belli olacak. Siz ne yaptınız bu süreç nasıl geçiyor kedinizin tam hastalığı neymiş