4 Aylık Paşa

SemaNur61

Köpeğim Paşşa, normalde çok aktif bir köpek olmasına rağmen birkaç gündür halsiz uykulu bir hâli var.. Iştahsız en sevdiği mamayı yemeği yemez hale geldi.. 15-20 gün önce kuduz aşısı vuruldu.. Sebebi ne olabilir. ?

1 CEVAP

Çok yakın zamanda tanıdığımın köpeği aynı şikayetle geldi köpek kanlı ishal çıktı sonra kanser teşhisi kondu böyle konularda dostlarınızı acilen güvendiğiniz bir veterinere göstermeniz gerek