Kediye Kilo Aldıran Mama Önerileri

NurMIA

Her kedinin mama tercihi farklı olmakla birlikte bu başlığı genellikle kilo aldıran mamaları tespit etmek için açtım. Kedinize kilo aldıran mama çeşitlerini yazar mısınız? Kedim bazı sağlık sorunları sebebiyle zayıfladı. Toparlamamız gerek. Biz nd yavru tavuklu, hills kuzu etli ve hills tuna balıklı kullanıyoruz. Bunlar dışında önerilerinizi beklerim.

1 CEVAP

AyseMia

Biz de birçok marka ve çeşit denemiştik kızım illa ki her mamadan kısa sürede hem sıkılıp hem de iştahsız olduğu için dolayısıyla önceden hayli zayıftı. En iyi verimi biz de Hills kitten tuna balıklı ile almıştık, sanıyorum yağ oranının yüksekliğinden kaynaklı lakin Proplan delicate kuzu etli olan da kilo aldırdı ve kızım aşırı seçici çok sıkılgan olmasına rağmen severek yiyor halen de, tavsiye ederim. Ayrıca tahıl oranı yüksek yaş mamalar da kilo aldırıyor, kızım yaş mama maalesef pek sevmediği için fazla yediremiyorum ancak sizin minik seviyor ise hafta 2 kez falan vermeye çalışın derim, özellikle şu dönemde klinikte satılan hastalık/operasyon sonrası toparlayıcı yaş mamalar daha da iyi gelecektir.