Kedim Kanlı İshal Yapıyor

2 kedim var ikisinde de kanlı ishal var veterinere götürdüm 3 defa kedi başına 1200 lira verdim muayenesine ama hâlâ düzelmedi farklı veterinere de götürdüm testlerinde hiçbir şey çıkmıyor problem yok diyorlar sizce sorun ne. Tekrar veterinere götürmek istemiyorum çünkü gerçekten bu ay bu konuda maddi olarak aşırı zorlandım bi bilen var mıdır diye sizede sormak istedim

7 CEVAP

Cennet29

Muayene eden hekim ne dedi ve ne tedavi uyguladı

blue_hpood

kanlı ishal tehlikeli bir durum, hekim görüşü önemli, hekim ne gibi testler uyguladı, sonuçları ne oldu, paylaşırsanız yardımcı olacaktır birileri.

Hekim gençlik hastalığı için kan testi yaptı hepsi çok normal dedi bi tanesi biraz yüksek çıkmış o da az su içmiş dedi bol bol su içsin dedi. Kaka muayenesi yapıldı onlarda gayet normal çıktı yabancı bir şey yemiş olabilceğinden şüphelenildi. Hiçbir şikayet de olmayınca sağlıklı sadece yabancı bir şey yemiştir dendi bunu tüm hekimler söyledi. 2 farklı veterinere gittim

blue_hpood

kaç gündür devam ediyor?

Yaklaşık 1 ay olacak hiçbir şikayet yok sadece kanlı ishal aşılar da tam

blue_hpood

bence başka bir hekime gösterin mutlaka.

Kiko

Veteriner Fakültesini deneyin bence . Daha önce yapılan test sonuçları ile gidip , uygulanan tedaviyi anlatın.