Arkadaşım Köpeği'nin Sahibinden Şüpheleniyor!

Kediket

Merhaba arkadaşlar, maalesef arkadaşım başına çok tatsız olaylar geldi bundan 2 ay önce köpeğini bir kadına sahipendirdi arkadaşım, kız ilk başlarda düzenli fotoğraflarını yolluyordu köpeğin fakat son 1 aydır saçma sapan bahanelerle fotoğraf ve video atmamaya başladı, en son fotoğraf attığında ise farklı bir köpeğin fotoğrafını atıp arkadaşıma yutturmaya kalktı, daha sonra arkadaşım sahiplendirdiği instagram sayfasına bu durumu anlattı onlar da dediler ki bu kadından daha önce 3 kişi daha şikayetçi oldu, bizde bu kişilerin bilgisini almak istedik fakat kişinin gizliliği kanunu sebebiyle böyle birşey yapamayacaklarını söylediler bizde siz sorabilir misiniz dedik sormuşlar fakat o şikayetçi olan kişiler bilgilerini vermedikleri için onlarla iletişime geçemiyoruz. işin aslı köpeğin başına birşey geldiğini düşünüyoruz ayrıca köpek çipli ve arkadaşım üzerine hala, sizce başka ne yapabiliriz bir öneriniz var mı?

2 CEVAP

blue_hpood

sözleşmesiz sahiplendirmesi ciddi bir hata, hâlâ onun üzerineyse bence şikâyette bulunsun, ben olsam direkt polise giderdim.

Kediket

Eklemeyi unutmuşum, arkadaşım sözleşme imzalatmadan sahiplendirdi köpeğini yani evet onda da hata var.