Kedim Akşam Durup Duruken Bir Yere Odaklanıp Hırlıyor

Miay_8

Genellikle Akşam yapıyor bunu biryere odaklanıyor gözleri büyüyor ve saldırı moduna geçiyor,hırlıyor,miyavlıyor. Yani ben kedilerin gözbebekleri yok diye belki başka varlıklar görüyor diye yorumladım ana aranızda bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan varmı?

3 CEVAP

blue_hpood

başka varlıklar mı:) kediniz oyun oynamak istiyor sadece, gün içerisinde enerjisini atmazsanız kendi kendine enerjisini atmanın bir yolunu bulur, sağlıklı bir durum değil. geceleri daha serin olduğu için muhtemelen geceleri oyun oynuyor.

Miay_8

Gün içinde Şanlıurfada oturduğumuz için malesef sabahları ölü gibi uyuyoruz hava sıcak malum akşamları kedim ayagıma vura vura yürüyor demekki oyun oynamak istiyormuş

blue_hpood

tabii ki öyle, biz de izmirdeyiz, gündüz benim bile hâlim yok, yatıyoruz. gece de koşturmaca:)