Kedim Geri Gelmez Mi ?

nilayduru34

26 haziranda başlık açmıştım kayboldu diye hala bulamıyorum her yere baktım yok keşke onu bulduğum gün ısırıp tıslamasına rağmen elime alıp kutuya koysaydım vicdan azabı çekiyorum geri gelir diye fotoğraflarına bakıp bakıp ağlıyorum kendi mahallemdeki başka yerlere bakıyorum çocuklara sordum kimse görmemiş içim içimi yiyor sokakta yapamaz cok korkak daha önce kaçtığında file taktırsaydım bunlar olmazdı ne yapacağım hiç mi gelmez ya kaç gündür mahvoldum :(

3 CEVAP

blue_hpood

ağlamakla sızlamakla olmak, size söyledim, aynı hataya iki kere düşülmez. o gelene kadar file taktırın, tuvaletini kapının önüne koyun, alışık olduğu bir ses varsa onunla çağırın, benimki mama sesine alışık. yine ilgisini çektiğini bildiğiniz seslerle çağırmayı deneyin ve evet, en başında file taktırsaydınız hiç kaçmamış olacaktı. arayacaksınız, başka çare yok.

Cennet29

Kediyi buldugunuz an alacaktınız sabahı bekleyerek büyük hata ettiniz. Şimdi önemli olan kediyi bi an önce bulmak ztn ürkekti bide hamile de kaldıysa sokaklarda perişan olacak ne yiyip içecek. Hızlıca bulunması cok önemli.

Kedinizin tam olarak gözüktüğü net bi kaç fotosunu kullanarak kedinizin bazı özelliklerini de yazıp kayıp ilanı bastırın iletişim bilgilerinizi yazın etrafa asın yakına uzağa her yere. Bişeyden kaçıp uzaklaşıp yolunu kaybetmiş olablir. En azından gören olursa ulaşır.

Emirrckr

Keşke o an alabilseydiniz evet.
Doğada çiftleşmeler uzun sürer,erkeklerin biri biter diğeri gelir.
Kediniz artık zaten hamile kaldığı için fazlasıyla bunalıp erkeklerden saklanmış olabilir.
Kaç gündür belki sayısızca çiftleşmek zorunda kaldı,kızgınlıktan çıkmıştır.
Bu saatten sonra yapacaklarınız asla umudunuzu kaybetmeden aramaya devam etmek.
Daha önce de dediğim gibi özellikle sabahın ilk ışıkları şansınızın en yüksek olduğu saatler.
Dışarı kullanılmış kumunu da bırakabilirsiniz.
Ayrıca yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi yakın zamanda çekilmiş detaylı bir fotoğrafını da çevreye asabilirsiniz numaranızı ekleyip kayıp olduğunu belirterek.
Dilerseniz bir miktar ödül de koyun.
Umarım en kısa sürede bulursunuz.