Uzun Zamandır İlanları Takip Ediyorum Ama Hala Bir Köpek Sahiplenemedim.

Aasya

Sahiplenme için çok uygun olduğumu düşünüyorum.tek isteğim küçük bı ırk olması..

5 CEVAP

bsecnl

çevrenizdeki veterinere gidip durumu izah edebilirsiniz onlar daha çabuk bulabiliyorlar

Aasya

Ben zaten işin içinde olan bir insanim şansız miyim acaba ..

Heiter

İşin içi?

Aasya

Veteriner fakültesi ve Ziraat fakültesi okudum bir üniversite de asistanim şuan ..

Merhabalar, yuva aradığımız küçük ırk sokakta bulup kısırlaştırdığımız bir kızımız var. Arayışınız devam ediyor mu acaba. Maddi zorluklardan ötürü kalıcı ve mutlu olabileceği bir yuva arıyoruz.