Kedimin Patisi Şişti

Yumos0906

Patisi birden çok şişti ve canı acımıyo koşuyo oynuyo bastırınca da acımıyo acaba alerji olmuş olabilir mi tecrübesi ya da bilgisi olan var mı ne yapmalıyım biraz buz tuttum

2 CEVAP

Butterfly88

Eger görünür bir yara yoksa sorun değil çünkü kediniz de normal davranislarina devam ediyor galiba. Ağrısı olsaydi o kadar koşup oynayacağıni sanmam. Buz tutmaniz mantıklı. Şişlik zamanla azalırsa sorun olmaz diye düşünüyorum ama aksi takdirde bi veterinere götürün derim. Benim kedimi bi kere arı sokmuştu dudağı sismisti canı yanmiyordu bir süre sonra da sislik indi. Bir ihtimal arı sokmasi olabilit mi? Arı sokmasinda igne kedide kalmadiysa sorun olmaz. Gozlemlemeniz gerekir fakat. Umarim biraz fikir verebilmisimdir.

ezsultan

İç patisini de çekebilir misiniz benim kedimin de iki patisi sırayla şişti herkes farklı bişi söylüyor veterinerler bile