Nd Mi Hills Mi

lydnova

kedim için büyük paket mama alacağım ama iki marka arasında kararsız kaldım. nd daha kaliteli biliyorum ama kabızlık yapıyor söylentileri duydum aklımı karıştırdı. hillsin yetişkin kuzulu olanını denemiştik ve kedime iyi gelmişti beğenmişti. sizce ne yapmalıyım ndnin 1 kiloluk açık paketlerini denemeyi düşünüyorum

12 CEVAP

KimJeongguk

  1. 10kg paketimizi açtık N&D'de. Kedimin tüyleri yumuşacık kabız-ishal sorunu asla olmadı severek iştahlı şekilde yiyor. Size N&D'nin balıklı serisini öneririm. Kısır somonlusunu kullanıyoruz bizde.

Emirrckr

Kısır değilse kaç aylık?
Eğer 1 yaşından küçükse N&D Kitten kullanabilirsiniz.
Morina balıklı,balkabaklı,karidesli serisini tavsiye ederim.

Emirrckr

Biz aylardır N&D kullanıyoruz,ne dışkıda ne tüy sağlığında herhangi bir sorun yaşamadık.
Kilosu ve gelişimi de gayet yerinde.
Ancak Hill's de alanında iyi bir mama.
Çoğunluğa bakarsak kediler Hill's'in tadını daha çok beğeniyor ancak kendi kedinizi elbette denemeden göremezsiniz.N&D'ye de şans vermenizi öneririm.

lydnova

çok teşekkür ederiz

catkittycat

hills'i pek sevemiyorum ben nd tahilsiz icerik olarak cok iyi bir mama bence onu kullanin begenmezse hillse gecersiniz

lydnova

3 yaşında doğuştan hamile kalamıyor. tedavi gördük ama etki etmedi veterinerimiz de sağlık açısından sorun yok dedi. böylesi bizim için de iyi scottish olduğu için üremesini istemiyorum zaten. biraz baktım sanırım ringa balıklı portakallının tahıllı olanını deneyeceğiz.

aytunccc123

Ikisinide denemis biri olarak ben nd den daha cok memnun kaldım aslinda kedilerim ikisinide cok sevdiler ama anneleri nd ve tahilsiz mamaya alistigi için hills onda kaşıntı yapti birde ben tabaklarini dolu tutmaya calisiyorum hep hills tabakta durdukca iceriye de koku yaydi hep yani iceri girdigimde mama kokusu oluyordu icerde hani kötü bi koku değil ama cok hosta değil birde apartman alt kat yani ortak alan millet kokuyor falan diye laf eder diye tekrar nd ye döndüm

worldofcats

iki mamadan da 20 kg'ı aşkın kullandık, benim kedilerime kesinlikle nd daha çok yaradı. nd yerlerken neredeyse hiç tüy dökmüyorlar ve dışkı kalitesi iyi oluyor, hills de kabızlık oldu bizimkilerde malesef.

Lucky0

merhabalar nd nin biraz yağlı bir yapısı var bir sorun olduğunda muhattap bulamıyorsunuz karşınızda bu yüzden büyük kiloluklar için sıkıntı hills de gayet güzel bir mama kökeni eski sizin kedinizdede işe yaramış bence geçiş yapmayın ama illa mama değiştirmek istiyorsanız bozita sanabelle acana deneyebilirsiniz küçük kg lik

lydnova

nd'nin hangi çeşidini önerirsiniz acaba kedim kısır değil

lydnova

pardon yanlış yazmışım. morina balıklı olacaktı

lydnova

Lucky0 olmuşken en iyisi olsun diye nd denemek istiyorum memnun kalmazsam hills kullanacagim oneriniz icin tesekkur ederim