Kısırlaştırma Sonrası Akciğer Su Topladı

kubraturan

Merhabalar. Kedimi 2 hafta önce kısırlaştırdım. Yarası iyileşiyor, bir sorun yoktu. Dün gece hızlı nefes alıp verdiğini gördüm. Bugün hemen veterinere götürdük ve akciğerlerinin su topladığını söyledi. Şu an nefes almada güçlük çekiyor. Antibiyotik iğneler yapıldı, hava veriliyor. Bu gece orada kalacak. Çok korkuyorum bir şey olacak diye. Yaşayanların olduğunu gördüm. Ne yapmalıyım? Beklerken bile kalbim sıkışıyor. Bir de hamileyim, ağlayıp duruyorum. Lütfen yardımcı olun. Bilgi sahibi olanlar??

3 CEVAP

Butterfly88

Pek bir bilgim yok ama lütfen endiselenmeyin, bazi durumlar olabiliyor kisirlastirma sonrasi. Veteriner en iyi sekilde ilgilenecektir merak etmeyin. Uzmeyin kendinizi lütfen. Cook geçmiş olsunn

Canimyavrum

Aynı durumu ben gecen yıl yaşadım kendinizi asla eve almayın we 7 24 acık olan tam donanımlı bir klinige yatırın yogun bakımda tedawi görmeli asla normal hawa ile temas edemez .bunu dikkate alın 12 gün yogun bakımda yattı hamdolsun şu an saglıklı ama asla ewe almayın.

kubraturan

Merhaba. Doktor solunumu iyi bu şekilde devam ederse yarın taburcu edicez dedi. 3 gündür veterinerde kalıyor kedim. Veteriner de 7/24 açık doktor genelde gece orda oluyor ancak gece bilgi alıyoruz ondan