N&D Yeni Kalite?

lydnova

Kedim için N&D denemeya karar vermiştim ama fabrika değişiminden sonra eskisi gibi kaliteli değil sorunlar çıkıyor diyorlar. Bazıları da tüy döktüğünden ve kabız yaptığından bahsediyor. Denemeye korkuyorum açıkçası. Sizne ne yapmalıyım kaliteli, devamlı kullanabileceğim markalar var mı?

3 CEVAP

Emirrckr

Bu fabrika değişimi bizim kedileri etkilemedi nedense,hala çok memnunuz ve devam etmekte de kararlıyız.
Ancak başka öneriler isterseniz,N&D'nin daha üst segmenti olan Orijen'e bakabilirsiniz.
Yine orta segmentlerden Hill's,Royal Canin,Pro Plan'da fena değil.
Bozita'yı da önerenler var ben kullanmadım bi ara yaş mamasından almıştım denemek için,pek memnun kalmadım açıkçası.
Ama kuru maması nasıldır bilemiyorum,içeriği hakkında araştırmam olmadı.

aytunccc123

Bende kullaniyorum ya ne bileyim bunu daha bi severek yiyorlar hills almistim yavrular onu hem yemedi hemde iceride ağır bi mama kokusu oldu o yüzden paketi bitirdikten sonra almadim tekrar suan nd kullaniyorum yine büyük kızım uzun tuylu oldugu için tüy dökümü sürekli var ama normal mi bilmiyorum ev ortami olmadigi için beni çok etkilemiyor her gün temizligini yapmaya calisiyorum

lydnova

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben de deneyeceğim. Umarım iyi gelir devamlı kullanırız.